Ziekenhuis te Alphen aan den Rijn

85% warmtewering

Bij het Ziekenhuis te Alphen aan den Rijn (Alrijne Zorggroep) hebben wij aan de buitenzijde een spiegelende warmtewerende glasfolie aangebracht.

Op 69 ruiten van het restaurant op de begane grond is eerst de oude laag glasfolie verwijderd.

Vervolgens is er een nieuwe glasfolie geplaatst, welke maar liefst 87% van de aangestraalde warmte weert.

Op de 3e verdieping van het ziekenhuis hebben wij 2 huiskamers voorzien van een lichtere teint warmtewerende glasfolie.

Dit type weert 76% van de aangestraalde warmte.


Beide glasfolies zijn voorzien van hardcoat beschermlaag en de Helios buitenfolie van LLumar heeft tevens een water- en vuilafstotende laag. Bij een verticale plaatsing geldt een garantietermijn van 10 jaar.

Het resultaat

Eigenschappen warmtewerende raamfolie

Warmtewering

85% op dubbelglas

UV-wering

> 99%

Energiebesparend

Lagere kosten

Garantie

Tot 10 jaar

Over het product

Zonwerende raamfolie
door Rani Man 31 januari 2025
Zoekt u een slimme oplossing om uw bedrijf te beschermen tegen ongewenste warmte én tegelijkertijd te besparen op energiekosten?